INTELIGENTNA KAMERA - Steruj bramą ze swojego smartphona!
08-06-2021 BramTECH

INTELIGENTNA KAMERA - Steruj bramą ze swojego smartphona!

INTELIGENTNA KAMERA 

kompatybilna z każdym silnikiem dostępnym w naszej ofercie!  

 

Steruj bramą ze swojego smartphona!

Inteligentna kamera na Smartphone'a!           

Zupełnie nowe rozwiązanie - kompatybilna kamera z każdym silnikiem do Twojej bramy garażowej lub wjazdowej, którą sterujesz tylko jednym kliknięciem w telefonie. 

____________

poczytaj dalej:

Poczucie bezpieczeństwa to fundamentalna sprawa dla każdego z nas. Dlatego właśnie testujemy dla Ciebie najnowsze rozwiązanie - aplikację mobilną, dzięki której masz pełną kontrolę nad swoją bramą garażową lub wjazdową. 

Rozwiązanie jest o tyle niecodzienne, że wraz z nabyciem aplikacji, dostaniesz od nas specjalną kamerę, która jest kompatybilna z każdym dostępnym silnikiem.  

Co Ci to daje?

Pełną kontrolę. Niezależnie, czy akurat znajdujesz się w domu, czy jesteś na wakacjach - możesz podejrzeć swoją posesję w trybie live i upewnić się, że brama jest zamknięta. Co więcej, możesz również nią sterować. 

Zastosowanie kamery w podłączeniu bramy automatycznej, pozwala na większą kontrolę, monitoring, zapisywanie historii otwarcia/zamknięcia bramy.

widok z aplikacji mobilnej

Instalacja

Aplikacja jest  prosta w użyciu i intuicyjna dla każdego użytkownika z systemem operacyjnym iOS oraz Android.  Wystarczy, że posiadasz w swoim domu połączenie Wi-Fi. Jeśli tylko masz dostęp do połączenia internetowego, w każdym miejscu możesz zarówno podejrzeć bramę, jak i jednym przyciskiem wybrać pożądaną operację - otworzyć, zatrzymać lub zamknąć bramę garażową czy wjazdową. 

 Chcesz dowiedzieć się nieco więcej? 

Czekamy na Twój telefon