56 461 06 00 biuro@bramtech.com.pl bramtech

Kim jesteśmy

Firma BramTech jest producentem bram segmentowych rezydencjalnych (garażowych) i przemysłowych. Jesteśmy firmą prywatną opartą na kapitale polskim. Oferujemy produkt wysokiej jakości spełniający wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Naszą pozycją na rynku mogą potwierdzić liczni kontrahenci. Podnoszenie kwalifikacji pracowników, zdobywanie ważnych atestów i certyfikatów stanowi priorytet w naszym działaniu.

Naszym celem jest produkcja bram garażowych, które są stworzone, by służyć ich użytkownikom. W naszej opinii brama garażowa musi być funkcjonalna, łatwa w użytkowaniu, ale także estetyczna i efektownie wkomponowana w otoczenie. Znaczną uwagę przywiązujemy do niezawodności i bezawaryjności działania naszych produktów, dlatego na każdym etapie produkcji działa zespół kontrolny oparty o najwyższe europejskie standardy jakości.

Nasze produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, czego potwierdzeniem jest oznakowanie CE. Tworząc każdy produkt myślimy o jego użytkowniku i przeznaczeniu. Dbamy o każdy szczegół, w taki sposób, by jak najlepiej dopasować go do oczekiwań i potrzeb Klienta. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce.

56 461 06 00

biuro@bramtech.com.pl

Piłsudskiego 54, 86-300 Grudziądz

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami