Steruj bramą ze swojego smartphona!

Zupełnie nowe rozwiązanie - kamera kompatybilna z każdym silnikiem do Twojej bramy, którą sterujesz tylko jednym kliknięciem w telefonie.

___________

poczytaj dalej:

Poczucie bezpieczeństwa to fundamentalna sprawa dla każdego z nas. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Ciebie najnowsze rozwiązanie - aplikację mobilną, dzięki której masz pełną kontrolę nad swoją bramą garażową. 

Rozwiązanie jest o tyle niecodzienne, że wraz z nabyciem aplikacji, dostaniesz od nas specjalną kamerę, która jest kompatybilna z każdym dostępnym silnikiem.  

Co Ci to daje?

Pełną kontrolę. Niezależnie, czy akurat znajdujesz się w domu, czy jesteś na wakacjach - możesz podejrzeć swoją posesję w trybie live i upewnić się, że brama jest zamknięta. Co więcej, możesz również nią sterować. 

Zastosowanie kamery w podłączeniu bramy automatycznej, pozwala na większą kontrolę, monitoring, zapisywanie historii otwarcia/zamknięcia bramy.

Instalacja

Aplikacja jest  prosta w użyciu i intuicyjna dla każdego użytkownika z systemem operacyjnym iOS oraz Android.  Wystarczy, że posiadasz w swoim domu połączenie Wi-Fi. Jeśli tylko masz dostęp do połączenia internetowego, w każdym miejscu możesz zarówno podejrzeć podejrzeć bramę, jak i jednym przyciskiem wybrać pożądaną operację - otworzyć, zatrzymać lub zamknąć bramę garażową. 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czekamy na Twój telefon - 663-644-078